KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418284
nr 1341 8284
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad 1923. Olja på pannå, 48x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:32:37
17/8 16:33:08
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers